Fal Yorumları

Falda Tavuk Görmek

Falda Tavuk Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve falında tavuk görmek, fal baktıran kişi için sağlık, mutluluk, şifa gibi anlamlara gelir. Falda tavuk görmek haber manası da taşır. Çünkü tavuk da kuş türlerinden biridir. Eğer fal sahibi ya da fal sahibinin çevresinden biri hasta ise, falda tavuk görmek, kişinin şifa bulacağına, uzun vadede iyileşeceğine alamettir.

Kahve falında görülen tavuğun anlamı olumlu olduğu gibi orta ve uzun vadeli haberlerden bahsedilebilir. Tavuk cinsleri bu konuda bizlere fikir verebilir. Aynı zamanda falda çıkan horoz da sağlık ve şifanın habercisidir.

Kahve falında çıkan tavuk, fal yorumcularına göre müjde, iyi haber manası taşıdığı gibi zamanı boşa harcamak, boşa giden emek anlamlarına da gelmektedir. Yani fal baktıran kişi zamanını ve emeğini gereksiz ve boş işlere harcamaktadır. Falında tavuk gören kişi, bu emeklerin karşılığını alamaz ve bu işten hayır göremez. Kişi boş işlerden vazgeçmez ise para kaybına uğrayabilir. Falında tavuk gören kimse yapacağı işleri iyi seçmeli ve uğraştığı boş işleri kısa zamanda terk etmelidir.

Falda Hırsız Görmek
Falda Testere Görmek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu