Fal Yorumları

Kahve Falında Neler Görülür?

Türk kahvesi toplumumuzda sık tüketilen sıcak içeceklerin başında gelir. Özellikle keyif için tüketilen kahvenin sonunda fal bakma olayı ise tamamen heyecan verici konulardan birisi olmaktadır. Kahve falı yorumcularına göre her sembol farklı anlam taşıyabilmektedir. Kahve falında sık görülen sembolleri ise yazımızda sizler için derledik.

Kahve Falında Yüzü Görmek

Yüzük her ne kadar evlenmeye işaret edilse de bazı yorumculara göre farklı anlamlara yönelik işaret olarak da karşımıza çıkıyor. Kişinin geleceğinin parlak olmasına delalet eder. Mal ve mülk sahibi olacağına ve saygın bir kişiliğe kavuşacağına işaret eder.

Kahve Falında Balık Görmek

Zenginliğe işaret eder. Varsa malınız ikincilerini almaya yorumlanır. Kahve falında balık görmek çoğu zaman tek bir balık olarak değil de birkaç adet balık olarak görülür. Bu da kısmetinizin olduğunu gösterir. Kısmetlerini alıp alamadığınız ise balık sembolünün yanındaki sembollere göre değişiklik gösterir.

Kahve Falında Horoz Görmek

Falda horoz görmek çok net olarak telve üzerinden beliren bir havandır. Mucizeye şahit olacağınıza ya da müjdeli bir haber alınacağına yorumlanır.

Kahve Falında Yılan Görmek

Yılan rüyalarda bile görülse düşmanı temsil ettiğine inanılır. Kahve falında yılan görmek de pek iyiye yorulmaz. Düşmanınız tarafından sözlü sataşmaya işaret eder.

Uçak Görmek

Yakın bir zamanda seyahat edeceğinize hatta mümkün olursa yurtdışı seyahati olarak yorumlanmaktadır. Kendinizi yükseklerde hissettirecek olayların yaşanmasına da yorumlandığı görülmektedir.

Falda Zeytin Görmek

Zeytin her alanda barışı simgeleyen dallara sahip olan bir gıdadır. Falda zeytin görmek küs olduğunuz birisi ile barışacağınıza yorumlanır.

Bebek Görmek

Falda en sık çıkan sembollerden birisi de bebeklerdir. Eğer evliyseniz çok yakın bir zamanda müjdeli haberi alacağınıza işaret eder. Eğer bekar biriyseniz akrabalarınızdan birisinin bebeği olacağını simgeler.

Tavuk Kanatı Görmek

Kahve falında görülen kanat tavuk mu yoksa başka bir kanatlı hayvanın kanatları orası pek seçilemeyebilir. Ancak her ne koşulda olursa olsun falda kanat görmek yakın bir zamanda alacağınız teklif olarak yorumlanır. Bu iş teklifi de olabilir, evlilik teklifi de olabilir.

Kahve Falında Ağlayan Kadın Görmek
Falda Kiremit Görmek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu