Fal Yorumları

Kahve Falında Örümcek Görmek – Tarantula

Kahve Falında Örümcek Görmek

 

Kahve Falında Tarantula Görmek (örümcek)  iş ve özel hayatınızdaki kişilerle yaşayacağınız tartışmalar olacağına işaret ederek kötü ve olumsuz olarak yorumlanmaktadır.

Kahve Falınızda Çıkan Tarantula  (örümcek) yakın çevrenizde üzerinize gelecek her türlü kötü tutum ve davranışların ola bileceği konusunda sizi uyararak hayatınızda daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret etmektedir. Kahve Falınızda görülen tarantula  (örümcek)  sizin üzerinize büyük bir oyunun oynadığı ve içerisine düşmeniz için büyük bir komplonun kurulduğuna işaret etmektedir. Bu komployu kuran kötü niyetli kişilerin beklide üzerinize büyük bir iftira atacağına yorumlanmaktadır. Ayrıca çevrenizde bulunan bazı tembel ve uyuşuk kişiler sizin yaşam enerjinizi alarak olumsuz yönde etkilediği de görülmekte olduğuna işarettir.

kahve falında örümcek

Sizi kıskanan kişilerin olduğuna bunların üzerinize ağ örerek doğru zamanı bekledikleri böylece üzerinize büyük bir kara bulut gibi çökmek için fırsat kolladıklarına işaret ettiğine yorumlanmaktadır.

Kahve falınızda gördüğünüz tarantula ( örümcek)  ağ üzerindeyse maddi (parasal) yönde büyük sıkıntılar çekeceğinize işaret ederek, olumsuz etkenlerin baş haberci olarak ta bilinmekte Falınızda gördüğünüz ağ üstündeki örümcek sizi parasal konuda uyararak çevrenizdeki kişilerle yaptığınız ticarette daha dikkatli olmanız gerektiğine işaret ettiği bilinmektedir. Kahve Falınızda gördüğünüz örümcek sizi ilerleyen tuzaklara karşı uyardığı bu doğrultuda daha dikkatli adımlar atmanız gerektiğine işarettir.

Kahve Falında Örümcek Görmek Ne Anlama Gelir?

Kahve Falında Hilal Ay Çıkması
Kahve Falında Gülen Yüz Görmek Neye İşarettir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu